ZIELARZ FITOTERAPEUTA - KOD ZAWODU 323012
KURS ZAWODOWY ZIELARZ - FITOTERAPEUTA
TERAZ W WARSZAWIE - 13.09.2019 -27.09.2020 - 290 GODZIN !!!
.
PLAN SZKOLEŃ, WARSZTATÓW, ZJAZDÓW ZIELARSKICH 2019
WARSZTATY, SZKOLENIA, TARGI       
KURS ZAWODOWY ZIELARZ FITOTERAPEUTA

prof. dr n. farm. in. Wiktor Stelmach

SPECJALISTA ZIOŁOLECZNICTWA - FITOTERAPII
profesor medycyny


Studia farmaceutyczne ukończył z wyróżnieniem w Leningradzkim Instytucie Chemiczno- Farmaceutycznym, tytuł doktora nauk farmaceutycznych uzyskał w Instytucie Naukowo-Badawczym WHO w Teheranie (Iran); doktor n. med. Międzynarodowego Uniwersytetu Otwartego Medycyny Komplementarnej w Kolombo (Sri Lnka).
Posiada doświadczenie w pracy zawodowej na różnych stanowiskach w wielu zakładach produkcyjnych i placówkach naukowo-badawczych zarówno w kraju, jak i za granicą: w Rosji, Niemczech, Szwajcarii i na Bliskim Wschodzie.
Jest autorem licznych opracowań nowoczesnych technologii w zakresie produkcji i kontroli jakości leków, a także autorem kilku oryginalnych receptur leków ziołowych, które zostały nagrodzone za ich skuteczność terapeutyczną. Udziela się także jako lekarz, specjalizuje się w geriatrii.
Wieloletni nauczyciel i wykładowca, prowadzi wykłady oraz współpracuje z jednostkami o profilu farmaceutyczno-medycznym jako specjalista-konsultant. Wybitny specjalista w zakresie roślin leczniczych Ameryki Południowej i Azji.
Dla Grupy Herbaria prowadzi szkolenia oraz uczestniczy w zjazdach zielarskich dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Załączniki artykułu