Kronika

Wszystko to co było

Kronika

Noworoczny Zjazd Zielarzy w Krakowie 25-26 stycznia 2014

Królewskie Miasto Kraków gościło nas podczas Noworocznego Zjazdu Zielarzy, odbywającego się w dniach 25-26 stycznia 2014. Organizatorem była Grupa Zielarska Herbaria oraz Polska Izba Zielarsko-Medyczna i Drogeryjna, co oznacza, że wspólnie uczyło i bawiło się ponad 160 osób prowadzących sklepy zielarskie. Dopisali nam także wystawcy, którzy prezentowali swoje produkty na 27 stoiskach. W sobotę odbył się cykl wykładów i warsztatów, w tym z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Głos zabrali także przedstawiciele firm farmaceutycznych i zielarskich przedstawiając nowości na rynku. Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się uroczysta zabawa noworoczna – parkiet zapełnił się wirującymi specjalistami medycyny naturalnej i ziołolecznictwa.
Niedziela to kolejny dzień nauki. Swoją wiedzą podzielili się dr Kazimierz Kopczyński – wykład z zakresu ziołolecznictwa w geriatrii oraz Barbara Żak – szkolenie z zakresu terapii komplementarnej – hirudoterapia i zioła.
Znalazło się także miejsce na przekazanie informacji o Herbarii – zmianach, planach rozwoju i nowych osobach, które od 2014 wspierają funkcjonowanie Grupy. Wyróżnione zostały także sklepy, które od momentu założenia Herbarii są z nami i wspierają jej rozwój.
Zjazd zakończyło wydanie certyfikatów imiennych dla zielarzy oraz przekazanie upominków od firm partnerskich – Maroko Sklep oraz Paramedica.

Czy był to udany zjazd??? Odpowiedź znajdziecie na zdjęciach.

flower-pot-with-fresh-thyme-thymus-citriodorus-on-white-background_Easy-Resize.com
fresh-lavender-flowers-and-fabric-heart-on-white-background_Easy-Resize.com
spice-herbal-leaves-and-chili-pepper-on-white-background-vegetables-pattern-floral-and-vegetables-on-white-background-top-view-flat-lay (1)_Easy-Resize.com

Szybki Kontakt

Zostaw nam swój adres mailowy i numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą!